dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic


 

 

 
ID: 1030335

Velká Británie, Belgie, Německo ze Southamptonu na lodi MSC Euribia

Termín: 23.04. (Út) - 27.04. (So) 2024

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 9 940 Kč

Trasa plavby
Velká Británie, Belgie, Německo
Popis lodě

Lodní společnost MSC nám představuje svoji nejnovější loď, MSC Euribia. Loď je pojmenovaná podle řecké bohyně, která jako dcera mořského boha Ponta dokázala ovládat moře.

 
Euribia se stala dvacátou druhou lodí ve flotile MSC a druhou lodí poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG) k dosažení podstatného snížení emisí. Jako každá nová loď je i Euribia vybavena některými z nejpokročilejších a nejnovějších technologií kvůli minimalizaci dopadu na životní prostředí. Do provozu bude uvedena již tento rok v červnu. Zahájení výstavby nejekologičtější lodě MSC bylo započato 28.6.2021 ve Francii, a to v Saint Nazaire za přítomnosti výkonného předsedy společnosti MSC.

 

Pierfrancesco Vago při tradičním obřadu prvního řezání oceli uvedl: „Stejně jako starověká bohyně využila větry, počasí a souhvězdí k ovládání moří, naší vizí je, aby MSC Euribia zvládla zavádění udržitelných technologií k ochraně a zachování našeho vzácného mořského ekosystému. Tato loď představuje nový milník na naší cestě k čistým operacím s nulovým dopadem a je důkazem našeho závazku podporovat a vyvíjet ekologické technologie nové generace. Jako rodina s více než 300 lety námořnického dědictví se vždy snažíme chránit životní prostředí, abychom chránili náš způsob života a chránili planetu pro budoucí generace. S naší první lodí poháněnou LNG, která je již ve výstavbě, bude MSC Euribia dále snižovat emise pomocí nejnovější dostupné technologie. Bude jednou z nejekologičtějších současných lodí na světě. “

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách):Délka lodě (v metrech):Šířka lodě (v metrech):Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin:Maximální počet pasažérů:5 bazénů
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta. Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 14,5$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 7,25$/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: 20:00)2. den,Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 19:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Relaxační den na moři5. den,Kiel, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Výběr z 10 restaurací a 21 barů včetně speciálních restaurací  Divadlo s 945 místy a ohromujícím Carousel Lounge Rozsáhlé vybavení pro děti včetně LEGO® herních koutů a dětského klubu Chicco 112 metrů dlouhá středomořská promenáda lemovaná butikovými bary a restauracemi zakončená úchvatnou LED oblohou s animacemi po celý den i noc 5 bazénů včetně rozsáhlého bazénu se zatahovací střechou Aquapark o rozloze 1000 m2 s novým bazénem na podlaze Life, třemi točivými skluzavkami, dobrodružným „himalájským mostem“ a řadou bazénů, funkcí a aktivit pro všechny věkové kategorie Casino Luxusní MSC Aurea Spa s celou řadou procedur Nejmodernější MSC Gym od Technogym® Sportovní zázemí pro basketbal, fotbal, volejbal a tenisový kurt 2 virtuální simulátory automobilových závodů Cestující mohou také v rámci plavby navštívit MSC Foundation Centre. Děti zde naleznou vzdělávací interaktivní herní zážitek, kdy se místnost promění v barevné 3D akvárium, které je dějištěm skvělé interaktivní hry, která učí o důležitosti péče o životní prostředí. Dospělí se mohou dozvědět o problémech, které se nadace snaží řešit, o jejích programech a partnerech.
23.04. (Út) - 27.04. (So) 2024 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-9 940 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-12 370 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoVelká Británie
HotelVelká Británie, Belgie, Německo ze Southamptonu na lodi MSC Euribia
Kajuta vnitřní Fantastica, cena za 1. a 2. osobu
Termín23.04.2024 - 27.04.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...