dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic


 

 

 
ID: 1050294

Španělsko, Francie, Itálie z Barcelony na lodi Costa Pacifica ****

Termín: 09.04. (Út) - 12.04. (Pá) 2024

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 7 750 Kč

Trasa plavby
Španělsko, Francie, Itálie
Popis lodě

Costa Pacifica poprvé vyplula na moře v roce 2009. Její sesterskou lodí je Costa Serena.

Loď je zasvěcená hudbě: styl i názvy palub jsou ze světa hudby. Skladatelé, opery a hudební nástroje zdobí každou část lodě. Během dne se na lodi hraje hudba. Zvláštní pozornost byla věnována zajištění bezchybné kvality zvuku na palubě a mistr Mauro Pagani napsal třicet hudebních skladeb výhradně pro tuto výletní loď. Pokud by vás unavila hudba, navštivte externí paluby a zaposlouchejte se do melodie vln.

Výrobní cena Costa Pacifica byla přibližně 500 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 114.500Délka lodě (v metrech): 290Šířka lodě (v metrech): 35,5Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.054, včetně 28 pro hosty s omezenou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 3.7804 bazény (2 zakryvatelné), 5 vířivek a tobogán
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Archipelago Restaurant, My Way Restaurant, New York New York Restaurant, Sushino at Costa, Pummid´Oro Pizzerie, Teppanyaki Restaurant, La Paloma Restaurant, Pod Stars Restaurant, Blue Moon Club Restaurant Bary - Cognac & Doutník Bar, Coffee Chocolate Bar, Gelateria Amarillo, Aperol Spritz Bar, Rhapsody Grand Bar, Wien Wien Bar, Rick Bar, Around the Clock Lounge, Bar Calypso a jiné Spa a Salon Solemio – vše pro Vaši krásu jako služby kadeřníka, aplikace pleťových masek, depilace a manikúra a další Divadlo Stardust, kde na vás čekají velkolepá představení v podobě muzikálů, komediálních show, akrobatických vystoupení, her a mnoho dalšího Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha, posilovna Bazény a vířivky Kasino Flamingo, karetní místnost, simulátor Formule 1, diskotéka Fever Peppa Pig Area a Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének Arcade Games Room - místnost, kde se mladí ve věku od 12 do 17 let mohou společně pobavit prostřednictvím různých her a videoher Internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: | odplutí: 18:00)2. den,Marseille, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Savona, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 16:30)4. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 14:00 | odplutí: )
09.04. (Út) - 12.04. (Pá) 2024 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 750 Kč
Vybrat termín
16.04. (Út) - 19.04. (Pá) 2024 - 4 dny, 3 noci
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 750 Kč
Vybrat termín
23.04. (Út) - 26.04. (Pá) 2024 - 4 dny, 3 noci
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 750 Kč
Vybrat termín
30.04. (Út) - 03.05. (Pá) 2024 - 4 dny, 3 noci
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-8 970 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoŠpanělsko
HotelŠpanělsko, Francie, Itálie z Barcelony na lodi Costa Pacifica
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu
Termín09.04.2024 - 12.04.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...