dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic
 

 
ID: 665006

Slovinskem od Severu k Jihu - pohodový poznávací zájezd pro každého ***

Ubytování
5x ubytování v ***hotelu (3x hotel Špik, 2x hotel Žusterna)
Stravování
Polopenze - snídaně (švédské stoly), večeře.
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací.
Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Program
1.den:
Odjezd z nástupních míst rovnou k jezerům Laghi di Fusine (929 m), procházka okolo jezer. K večeru příjezd do Kranjske Gory, ubytování, večeře.
2.den:
Po snídani odjezd k italskému jezeru Lago del Predil, cestou skokanské můstky v Planici. Sedlo Predil s krásnými výhledy, prohlídka městečka Bovec a pevnosti Kluže, nákupy, poté údolím Trenta s úchvatnými scenériemi podél řeky Soči do sedla Vršič.
3.den:
Odjezd k Bohinjskému jezeru, procházka k vodopádům Savica, gondolovou lanovkou na Vogel (1540 m), odkud jsou nádherné výhledy na Julské Alpy i s jejich dominantou Triglavem. Odpoledne horské městečko Bled se stejnojmenným jezerem, plavba na pramicích na ostrůvek uprostřed jezera s malebným barokním kostelem.
4.den:
Prohlídka Vintgarské soutěsky (nenáročná turistika), odjezd na prohlídku nádherné jeskyně Postojna (pěšky + vláčkem), a unikátního jeskynního Predjamského hradu. Odjezd na ubytování na Slovinskou rivieru
5.den:
Odjezd na prohlídku italského přístavního města Terst a významné ho sídla Habsburků zámku Miramare a jeho překrásných zahrad. Odpoledne krátká zastávka ve světoznámém hřebčíně Lipica, kde jsou od roku 1580 chováni ušlechtilí lipicáni. Návrat na ubytování.
6.den:
Dopoledne koupání, odpoledne prohlídka pobřežních městeček Koper a Piran, které byly vystavěny v typickém benátském stylu, vystoupáme spletí úzkých uliček nad město ke středověkým hradbám, zvonici a kostelu sv. Jiří. Večer odjezd, noční přejezd domů.
7.den – sobota: Ráno příjezd na Ostravsko.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12. , 250 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min. 3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.
Cena zahrnuje
5x ubytování v ***hotelu (3x hotel Špik, 2x hotel Žusterna), doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, pojištění CK na úpadek. V ceně je i volný vstup do aquaparku Žusterna v Koperu.
Cena nezahrnuje
Vše, co není v ceně, dále povinné cest. pojištění léčebných výloh (viz tabulka na str. 46), místní popl. 1 €/os./den, obědy, vstupné, jízdenky (lanovky) – celkem asi 30 EUR.
24.06. (Ne) - 30.06. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-9 650 Kč
Rezervace
02.09. (Ne) - 08.09. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocí
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-9 650 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...