dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic
 

 
ID: 665443

Jihovýchodní Polsko, Bieščady - poznávací dovolená s turistikou **+

Poloha
Bieščady jsou krajem na pomezí Polska, Slovenska a Ukrajiny, který byl po dlouhá léta skutečným koncem světa. Dnes je vše jinak, přesto si tento tak trochu tajemný kout Polska zachoval punc výjimečnosti. Zvláště pro milovníky čisté a nenarušené přírody.
Ubytování
6x ubytování v rekreačním středisku Poloniny (úroveň 2-3*), 2 a 3 lůžkové pokoje s kompl. sociálním zařízením, TV.
Stravování
Polopenze - snídaně (švédské stoly) a večeře
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa K: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Polsko.
Program
1.den:
Odjezd z nást. míst, cestou zastávka v Krakově, možnost prohlídky hradu Wawel nebo historického centra, příjezd do Bieščad, ubytování, večeře.
2.den:
Túra z osady Wolosate přes sedlo Krygowskiego na nejvyšší horu Bieščad Tarnicu (1346 m) a dále přes sedlo Goprowska a horu Halicz na vrch Rozsypaniec na polonině Bukowské. Návrat do osady Wolosate. Méně zdatní turisté si mohou trasu zkrátit. Program pro neturisty: osada Ustrzyki Gorne, Muczne – zubří obora (Zagroda Pokazowa Żubrów w Mucznem)
3.den:
Volno pro řidiče - program v okolí ubytování, odpoledne společné posezení, grilování, opékání párků apod.
4.den:
Exkurze v umělecké sklárně Rymanów, Krosno, možnost návštěvy Muzea uměleckého skla, volno, nákupy, Odpoledne odjezd do městečka Iwonicz-Zdroj (lázeňská promenáda, kavárny). Cestou zpět se zastavíme v malebném městečku Polańczyk na břehu Solinského jezera (obchůdky, restaurace).
5. den:
Nádherná túra - Ustrzyki Gorne, Wielka Rawka (1304 m) vrch Krzemieniec na hranici Polska, Slovenska a Ukrajiny, Malá Rawka, Przelecz Wyžnianska. Méně zdatníturisté si mohou trasu zkrátit. Neturisté: Cisna, jízda historickou úzkokolejkou, osada Vetlina.
6. den:
Skanzen v Sanoku s galicijským městečkem, Zagorz - zřícenina kláštera bosých karmelitánů, vyhlídková plavba po Solinském jezeře.
7. den:
Po snídani odjezd domů přes Slovensko, cestou zastávka na Dukle u památníku Československého armádního sboru a bojů v Dukelském průsmyku za 2. světové války, odpoledne příjezd na Ostravsko.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. Neplatí pro ně slevy a v ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. , 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min. 3x na našem zájezdu - sleva 200 Kč/os., 7x a více - 300 Kč/os.
Cena zahrnuje
6x ubytování v rekreačním středisku Poloniny (úroveň 2-3*), 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, TV, doprava zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech zájezdů, polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 46), místní (lázeňský) poplatek 2 zł na osobu a den (platí se na místě), vstupy do objektů a NP, plavba lodí apod.
17.06. (Ne) - 23.06. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-16%5 450 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...