dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic
 

 
ID: 603084

Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria

Poloha
Pohodová dovolená u moře s výlety
Vybavení a služby
Koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, ručníky), TV a lednice.
Ubytování
Penziony Polonia a Viktoria , Komfortní 1, 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky
Stravování
Polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová
Poloha
Międzyzdroje – městečko, které se nachází na pobřeží ostrova Wolin 20 km od německých hranic, má přezdívku „Perla Baltského moře“. Je obklopeno lesy Wolinského národního parku a díky čistému vzduchu a širokým plážím je vyhledáváno pro léčení nemocí horních cest dýchacích a oběhového systému. Je to jedno z nejkrásnějších lázeňských a rekreačních letovisek na Baltu.
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů (+ min. 2x výlet autobusem)
Trasa B: Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín, Polsko.
Program
Program zájezdu 2.- 6. den:

Okružní vyhlídková plavba Baltským mořem s mezipřistáním v německých přístavech - kdysi císařských lázních Bansin, Heringsdorf a Ahlbeck. Výlety autobusem na nejzajímavější místa: Wolinski NP (rezervace Bialowieskich zubrů, vyhlídka na Zielonce, Tyrkysové jezero), nejvyšší maják v Polsku, pevnost Gerharda (Świnoujście), prohlídka města Świnoujście, výlet do Německa – Muzeum raketových zbraní v Peenemünde (kdysi vývojové středisko nacistických raket, vč. V-2), prohlídka ruské ponorky. .
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. Neplatí pro ně slevy a v ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK.
Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12., 250 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.

Ozdravné pobyty pro skupiny dětí – 5.900 Kč s dopravou, průvodcem, výlety, celodenní stravou a pojištěním CK.
Cena zahrnuje
Ubytování – penziony Polonia a Viktoria, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů,polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová, min. 2x výlet autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 46), vstupné do různých objektů, místní (lázeňský) popl. 2,5 zł na os. a den. Výlet do Peenemünde - příplatek 150 Kč/os. (min. 20 osob).
Vzdálenosti
Oblíbené penziony Polonia a Viktoria pro nenáročné klienty se nacházejí 100m od moře, na klidném a přesto výhodném místě u hlavní lázeňské kolonády.
05.08. (Ne) - 11.08. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-9 850 Kč
Rezervace
12.08. (Ne) - 18.08. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocí
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-9 650 Kč
Rezervace
19.08. (Ne) - 25.08. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocí
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-9 450 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...