dovolená k moři, na lyže, eurovíkend, hory, exotika, safari, potápění, lety z Ostravy, Brna, Prahy, Katowic
 

 
ID: 602842

Hotel Répce Gold ****

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Velmi oblíbený a kvalitní hotel Répce Gold**** patří maďarskému hotelovému řetězci Hunguest hotels. Nachází se v klidném prostředío bklopeném stromy přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým je propojen vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní zóny je zahrnut v ceně pobytu, vstup do zážitkové zóny je vždy za doplatek
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor v recepci, Wi-Fi připojení v recepci (zdarma), restaurace, lobby bar, spol. místnost, wellness centrum - krytý bazén, vířivka, sauna, pára (vše zdarma), hřiště na basketbal, dětský koutek, půjčovna kol, stolní tenis, za poplatek masáže, kadeřnictví, manikúra. V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře.
Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV, telefonem rádiem a chladničkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.
Répce Gold**** má navíc zdarma klimatizaci na pokojích, wifi na pokojích, balkóny a fitness.
Stravování
Stravování je hostům poskytováno v hotelových restauracích (každý hotel má svou) – snídaně i večeře formou bufetu. Obědy je možné zakoupit na místě z aktuální nabídky hotelového lobby baru nebo využít nabídky stravovacích zařízení v areálu termálních lázní.
V areálu je mnoho možností stravování - samoobslužná restaurace s teplými jídly, mnoho kiosků a bufetů s kvalitním lehkým občerstvením a posezením za výborné ceny. Navíc se zde domluvíte i česky a jídelní lístky jsou v češtině.
Poloha
Maďarsko - region Western Transdanubia
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem.
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. V ceně pobytu nemají žádné slevy, výlety a delegáta CK.
Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12. 250 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Cena zahrnuje
Ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní (kromě zážitkové části a saunového světa), župan po dobu celého pobytu, doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet do okolí.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek cca 500 Ft/os./den nad 18 let (platí se na recepci), záloha na čipové hodinky 200 Kč nebo 2000ft (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).
Další informace
Za svou existenci vděčí lázně u městečka Bük šťastné náhodě. Jako výsledek výz-kumných ropných vrtů vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 m. Poklad
o teplotě 58 °C a s obsahem minerálů téměř 14 000 mg/l otevřel novou kapitolu
v životě města i přilehlých obcí. Dnes je zde rozsáhlý areál léčebných lázní na 14 hektarech a lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Kompletní rekonstrukcí v minulých letech vznikla soustava termálních a zážitkových bazénů – venkovních, polokrytých i vnitřních pro celoroční využití s teplotou vody od 26°C do 38°C. Rovněž i nové wellness centrum, saunový svět (tepidárium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna, vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, vířivka nebo Kneippův bazén a odpočinková zóna vnitřní i venkovní), solná jeskyně, solná kabina, fitness, termoterapie. Wellness centrum nabízí klasické i exotické masáže včetně ájurvédské terapie.
Léčivá voda v Bükfürdő s jejím unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalického-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, má jedinečný pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná
k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při artróze, osteoporóze, diskopatii, lumbagu (houser), Bechtěrej. chorobě, chronické artritidě, dně, rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urologických zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů
a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Lázně kromě wellness služeb a koupání v bazénech s různě teplou minerální vodou poskytují lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroléčbu, fyzikální léčbu, zdravotní gymnastiku, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce a další.
27.05. (Ne) - 02.06. (So) 2018 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena dospělý ve 2 lůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-8%8 450 Kč
Rezervace
A2S Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-8 807 Kč
Rezervace
27.05. (Ne) - 03.06. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
A2S Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-9 756 Kč
Rezervace
27.05. (Ne) - 06.06. (St) 2018 - 11 dní, 10 nocí
A2S Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-13 937 Kč
Rezervace
28.05. (Po) - 30.05. (St) 2018 - 3 dny, 2 noci
A2S Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-2 936 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...